Tým

Madame Luca

Trápí tě haLucinace? Vidíš mimozemšťany? Máš rozdvojenou osobnost? Pokud ne, a chceš to napravit, popovídej si s ní. Tvůj idylický život uvede na pravou míru a vyřeší všechny tvé neexistující problémy. Je to hlava. Hlava týmu. Její konzultace doporučuje pět z pěti organizátorů, kteří již rozhovor absolvovali. Její heslo zní „Všude doma, dobře nejlíp!“

 

 

 

 

 

Miss Lucie

Miss Lucie vás naučí. Třeba meditovat vzhůru nohama po vzoru svých oblíbených netopýrů. Vyžívá se v pěstování domácích mazlíčků různých barev, tvarů a počtu nohou. Thomas už má dvě. Ve volných chvílích dále zakládá močály, ve kterých provozuje roztodivné praktiky, včetně zmíněné transvertikální meditace. Zbylý čas tráví v laboratořích vyvíjením nových forem života, které následně trénuje v irských tancích. Největší úspěch zatím slaví s mnohonožkou, která sama věrně kopíruje show Lord of the Dance. Včetně extra stepů.

 

 

 

 

 

Mr. Thomas

Dokáže zahrát na všechno, snad s výjimkou šroubku z parapetu. To jsme mu ale odpustili poté, co interpretoval árii „Elois“ na brzdu od kola. Je největším znalcem irské hudby ve všech paralelních světech. Má o 55 koleček více, než ostatní smrtelníci, což ho aprobuje na abstraktního logika a systematického myslitele týmu.

 

 

 

 

 

 

Mr. Christopher (from After-Spoons and Without-Satelites)

Nadšenec pro fantasy světy, do kterých se s oblibou noří a inspiraci z nich pak přenáší na papír. Jako vrchní pohádkář rád čte lidem před spaním. Má slabost pro hady a draky, z nichž jednoho z nich doma chová a taky mu už málem utekl. Je to vrchní táborový šič, švadlen a pletač karetek. A radost se skrývá v Štofyfe!

 

 

 

 

 

 

Velmi přibližné info k předchozímu ročníku je k dispozici zde: https://radhodinaru.webnode.cz/

Objeví se tu i fotky.

 


© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

Tisk Mapa stránek RSS